12 C
Brno
Sobota, 1 dubna, 2023
DomůRady a NávodyKvětů není nikdy dost! To platí iv interiéru.

Květů není nikdy dost! To platí iv interiéru.

Date:

Nenechte si ujít

Máte starou chalupu? Zařiďte si stylový prázdninový dům

Letní dům s úžasným výhledem na Biskajský záliv Atlantského...

Zahradní nábytek vybírejte podle kvality

V zahradě za příjemného počasí a hřejivého sluníčka si...

Co do zahrádky: Kov nebo plast?

Zahrádkáři znají ten pocit, když se vyberou upravit záhony...

Probuďte jarního ducha ve vaší zahradě

Příroda se pomalu začíná probouzet ze zimního spánku. I...

Zahradní párty v plném proudu. Čím zaujmete své hosty?

Venku chutná jednoznačně lépe. Pozvěte své blízké a pohostěte...
- Komerční sdělení -časopis

Nejlepší výmluvou k vylepšení si svého interiéru je změna ročního období. Jaro se snaží přijít, ale pořád se jí to docela nedaří. Proto bychom měli přirozeně vnést do našich domů závan svěžesti a trošku si ji přivolat, například květinovými vzory, které můžeme svědomitě označit jako nadčasové.

Po celém světě patří mezi jedny z nejoblíbenějších ilustrací, které využíváme k oživení našich domácností. Dodávají prostoru teplo a pozitivní energii, což každý rád přivítá ve svém interiéru.

Jarní úklid
Očekávání jara můžeme prakticky využít k jarnímu úklidu nejen skříní s oblečením, ale i celého interiéru. Než si pořídíme nové doplňky do našeho domova, zbavme se toho, co už opravdu nepotřebujeme. Je vám líto vzdát se některých věcí, které víte, že by se daly ještě využít? V tomto případě to posuňte někomu, komu víte, že to pomůže a vyčaruje úsměv na tváři. Když máme všechny tyto kroky za sebou, nic nám nebrání udělat si radost jarními kousky do domácnosti, které ji díky květinovým vzorům přemění na kouzelnou zahradu.

Jak sladit květinové vzory?
Květinové vzory dokonale ladí s neutrálním designem a barvami interiéru. V tomto případě je jedno jestli se díváme na minimalistický nebo boho styl. Propojení naturálnosti, jednoduchosti a jemných květinových vzorů, které jsou symbolem přírody, vytvoří harmonický domov bez ohledu na to, jaký styl zvolíme. Nejlepší na této symbióze je, že ji umíte aplikovat do jakékoli části domu či bytu. Každý pokoj je jako stvořený pro daný vizuální zážitek, který můžete vytvořit iu vás doma.

Stylová kuchyně
Když se podíváme na kuchyni komplexně, musíme brát v úvahu nejen talíře či sklenice, ale všechny možné doplňky a textilie, které v dané části domova používáme. Tento letní koktejl barev designéři použili na více produktů a vy si z nich dokážete vyskládat rozkvetlou kuchyni, o které jste dosud ani nesnili. Ať už začneme při základním prostírání jako jsou talíře, misky, šálky až po láhve na vodu, uzavírací nádobu nebo ubrus na stůl. Záleží už jen na vás, jak si to celé vyskládáte, aby to sedělo podle vašich představ a vkusu.

Na estetice a pohodlí záleží
Obývací pokoj je prostor, kde se potýká celá rodina a blízcí přátelé. Právě proto by měla splňovat hned několik funkcí, jako jsou praktická a estetická spojená se zónou komfortu. To znamená zařídit si místnost tak, aby na první pohled zářila, a když si v ní najdete své místo ať už na sedačce, v křesle nebo v houpací síti, váš relax v momentě začne. Toho všeho umíte docílit doplňky s květinovými vzory, v podobě měkoučkých, na dotek jemných polštářů a barevných dek, které se vždy sejdou během jarních večerů. Rovněž můžete využít i praktickou funkci a to formou různých krabic z květinové kolekce, které vám nezaberou spoustu místa a věřte, že odkládacího prostoru není nikdy dost.

Královská snídaně do postele
Snili jste o snídani do postele ve velkém stylu? Tentokrát je skutečně zažijete. První, co uvidíte, když ráno otevřete oči, bude louka plná rozkvetlých květů. Říkáte si, jak je to možné? Velice jednoduše! Celé to dokážete zařídit prostřednictvím nového povlečení plného barevných květinových ilustrací. Pokud by těch květin bylo na vás příliš mnoho, umíte barvu ložního prádla svého partnera či partnerky zvolit v jednom odstínu. Ostatní doplňky do ložnice sladíte už dle vlastního uvážení.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek