12 C
Brno
Sobota, 1 dubna, 2023
DomůRady a NávodyÚsporné pračky a chladničky. Kde je koupit výhodně?

Úsporné pračky a chladničky. Kde je koupit výhodně?

Date:

Nenechte si ujít

Máte starou chalupu? Zařiďte si stylový prázdninový dům

Letní dům s úžasným výhledem na Biskajský záliv Atlantského...

Zahradní nábytek vybírejte podle kvality

V zahradě za příjemného počasí a hřejivého sluníčka si...

Co do zahrádky: Kov nebo plast?

Zahrádkáři znají ten pocit, když se vyberou upravit záhony...

Probuďte jarního ducha ve vaší zahradě

Příroda se pomalu začíná probouzet ze zimního spánku. I...

Zahradní párty v plném proudu. Čím zaujmete své hosty?

Venku chutná jednoznačně lépe. Pozvěte své blízké a pohostěte...
- Komerční sdělení -časopis

Od 1. března zavedla Evropská unie nové energetické štítky na vybrané produkty, aby měli spotřebitelé lepší přehled o jejich spotřebě. Samsung zareagoval a připravil akci, během které se nevyplatí odkládat nákup praček či chladniček.

Samsung se rozhodl zareagovat na nové energetické štítky, které zavedla Evropská komise, a spustil akci, ve které lze do 16. května 2021 získat bonus ve výši až 300 € za nákup energeticky šetrnějších chladniček, praček a sušiček. Stačí se zaregistrovat do 14 dnů od nákupu na stránce samsung.sk, nahrát všechny potřebné doklady a bonus bude po splnění všech podmínek zaslán kupujícímu na účet. Akce platí ve značkových prodejnách Samsung, internetovém obchodě www.samsung.sk au dalších vybraných prodejců elektroniky. V nabídce je 62 modelů spotřebičů, jejichž podrobný přehled a další podmínky nákupu naleznete na stránce samsung.sk.

Beznámrazové chladničky
Bonusy se vztahují na pokročilé modely s inovativními technologiemi, například chladničky Samsung vybavené funkcí All around cooling, která zajišťuje rovnoměrné chlazení v celém prostoru chladničky včetně všech rohů či na modely vybavené umělou inteligencí. Jedná se například o kombinované chladničky s mrazákem vybavené funkcí True No Frost, která zabraňuje vytváření námrazy a šetří energii. Tyto chladničky uživatel nemusí na rozdíl od běžných chladniček odmrazovat. Pokud potřebujete více prostoru pro chlazené a mražené potraviny, můžete bonus využít ke koupi některé z amerických chladniček vybavených dvojitým chladícím systémem Twin Cooling Plus a celkovým objemem až 652 litrů.

Smart pračky s umělou inteligencí
Mezi zvýhodněnými domácími spotřebiči jsou také parní pračky Samsung s technologií QuickDrive, díky které se prací cyklus zkrátí až na polovinu. Tyto pračky se vyznačují velmi tichým invertorovým motorem a párou dokáží díky dezinfekčnímu programu Hygiene Care odstranit až 99,9% bakterií a alergenů. V závislosti na modelu pak využívají také umělou inteligenci, například při volbě pracího programu, při které vychází z předchozích pracích cyklů. Díky funkci Add Wash a speciálním menším dvířkům lze do těchto praček přidat zapomenuté kusy oblečení i během pracího cyklu. Samsung pračky pro úsporu energie používají technologii Aktivní pěny EcoBubble, kdy se do prádla dostává přímo pěna, čímž se zlepšuje výkon při nízké spotřebě energie. Díky tomu má Samsung na trhu jedno z nejširších portfolií praček ve třídě A.

Bonus lze uplatnit i na moderní sušičky od Samsungu se systémem proti mačkání prádla Wrinkle Perent a speciálním cyklem Quick Dry 35, který dokáže 1 kg prádla usušit za pouhých 35 minut.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek