12 C
Brno
Sobota, 1 dubna, 2023
DomůRodinaRodinná idylka

Rodinná idylka

Date:

Nenechte si ujít

Máte starou chalupu? Zařiďte si stylový prázdninový dům

Letní dům s úžasným výhledem na Biskajský záliv Atlantského...

Zahradní nábytek vybírejte podle kvality

V zahradě za příjemného počasí a hřejivého sluníčka si...

Co do zahrádky: Kov nebo plast?

Zahrádkáři znají ten pocit, když se vyberou upravit záhony...

Probuďte jarního ducha ve vaší zahradě

Příroda se pomalu začíná probouzet ze zimního spánku. I...

Zahradní párty v plném proudu. Čím zaujmete své hosty?

Venku chutná jednoznačně lépe. Pozvěte své blízké a pohostěte...
- Komerční sdělení -časopis

Které Vánoce byly pro vás výjimečné? Do 22. prosince jste mohli posílat své příběhy. Vybíráme nejkrásnější z nich. Jejich autoři od nás získávají vánoční kosmetické balíčky. Tak tedy šťastné a veselé!

Byl první zimní den, pomalu se blížily vánoční svátky, všude převládala nostalgická vánoční atmosféra a já jako každý rok nakupovala na poslední chvíli vánoční dárky. Na Vánoce jsem se velmi těšila, vždyť každý rok jsou Vánoce v naší rodině velmi krásné a hlavně klidné.

Klid – přesně toto jednoduché slovo, pro mě však velmi důležité, jsem už dlouho potřebovala. Celý rok byl pro mě takříkajíc velmi stresující a uspěchaný, proto nastavující dny byly pro mě jako vykoupení. Těšila jsem se, že budeme zase celá rodina pohromadě, protože celý rok jsme všichni rozlétáni a vidíme se málo.

I proto jsem velmi zesmutněla, když jsem zjistila, že bratr z Německa letos nepřijde a nestráví s námi vánoční svátky. Všichni jsme byli zklamáni, protože se s ním nevidíme každý den. Představa, že hlavní rodinný bavič zde nebude mě děsila. Ale řekla jsem si, že to musíme letos zvládnout i bez něj, avšak pořád jsem v koutku duše doufala, že přijde.

Blížil se Štědrý den a celá rodina pomáhala při přípravách na Vánoce. Ozdobovali jsme stromeček. Když nastal Štědrý večer, celý dům rozvoniaval vůní chutných perníčků, rybky, bramborového salátu a nezapomenutelnou zelňačkou. Přece k tomuto kouzlu něco chybělo, a to můj bratříček, se kterým se o svátcích tolik nasmějeme.

K mému velkému překvapení se bratrovi nakonec podařilo přijet na svátky k nám. Možná to bylo způsobeno tím, že jsme si to všichni moc přáli a doufali, že nakonec přijde. Rodina je pro mě to nejdůležitější, protože vím, že oni mi vždycky pomohou, stále stojí při mně a upozorní mě na to, co dělám špatně.

V době Vánoc by měla být rodina pohromadě. Každé Vánoce jsou pro mě těmi nejkrásnějšími, když jsme všichni spolu a všude vládne vánoční atmosféra klidu, lásky a porozumění. Když spolu díváme všechny vánoční pořady v televizi a když je venku vše pokryto krásnou sněhobílou peřinou, tak to je to „pravé ořechové“ pro mě a moji rodinu. Doufám, že i tyto Vánoce budou přesně stejné a strávíme je všichni spolu, tak jako každý rok.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek
Předchozí článek
Další článek